Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Mazerolle' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Palais sur mer. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 38 m2. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování (1 AUTO).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Mazerolle, Saint Palais sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_191_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 38 m2. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování (1 AUTO).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:07
Mapa stránek ...