Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'La Mazerolle'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Mazerolle, Saint Palais sur mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.191.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_191_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.458,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 38 m2. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování (1 Auto). Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'La Mazerolle', renovovaný v roce 2015. Na kraji obce, 1.2 km od centra Saint Palais sur Mer, klidná poloha, 1.2 km od moře, 400 m od jezera, 1.2 km plaz. Parkovací místo na pozemku. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod 1.2 km, supermarket 700 m, restaurace 1.2 km, pekárna 1.2 km, kavárna 1.2 km, nádraží 'Royan' 7.5 km, písečná pláž 'Platin' 1.2 km, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 13 km, krytý bazén 7400 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 7 km, jezero Saint Palais sur Mer 400 m. Sportovní přístav 8.6 km, golfové hřiště (18 jamek) 850 m, škola surfingu 1.4 km, škola plachtění 2.6 km, tenis, tenisová hala 750 m, minigolf 6 km, jízdárna 1.4 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de la Palmyre 7.2 km, Hippodrome Royan Atlantique 8.6 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 44 km, Fort Boyard - Fouras 60 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 82 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 119 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:18
Mapa stránek ...