Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Le Platin'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Platin, Saint Palais sur mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.180.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_180_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 14.318,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a elektrické topení. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Le Platin', 2-podlažní, rok výstavby 1975, obklopen stromy. 20 byty v rezidenci. Na kraji obce, 1.1 km od centra Saint Palais sur Mer, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, přímý přístup na pláž, ve slepé ulici. Parkovací místo. Obchod 1.1 km, potraviny 1.1 km, supermarket 1.7 km, restaurace 1.1 km, bar 1.1 km, pekárna 1.1 km, autobusová zastávka 250 m, nádraží 'Royan' 8.5 km, písečná pláž 'Platin' 50 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 14 km, krytý bazén 8.5 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 6.4 km, jezero Saint Palais sur Mer 1.2 km. Sportovní přístav 7 km, golfové hřiště (18 jamek) 1400 km, škola surfingu 2.2 km, škola plachtění 2.3 km, tenis 1.7 km, tenisová hala 1.7 km, minigolf 5 km, jízdárna 2 km, cyklistická stezka 50 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 8 km, Hippodrome de La Palmyre 9 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 44 km, Fort Boyard - Fouras 60 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 83 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 115 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 5 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 20:34
Mapa stránek ...