Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Les Sables d'Or'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Sables d'Or, Saint Palais sur mer
★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.150.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_150_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.573,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 23 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malá zahrada 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 52. Pozor prosím: byt orientace na ulici. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Sables d'Or', 3-podlažní. 207 byty v rezidenci. V centru obce Saint Palais sur Mer, živá poloha, 500 m od moře, 500 m plaz. Obchod 200 m, potraviny 150 m, supermarket 900 m, restaurace, pekárna, kavárna 200 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Royan' 7.6 km, písečná pláž 'Bureau - Saint Palais sur Mer' 500 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 14 km, krytý bazén 7.4 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 5.5 km, jezero Saint Palais sur Mer 100 m. Sportovní přístav 6 km, golfové hřiště (18 jamek) 1.8 km, škola surfingu 1.3 km, škola plachtění 1.4 km, tenis 1.4 km, tenisová hala 1.4 km, minigolf 4 km, jízdárna 2.4 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 8 km, Hippodrome - La Palmyre 10 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 46 km, Fort Boyard - Fouras 59 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 82 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 114 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 4 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:58
Mapa stránek ...