Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Domremy' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Palais sur mer. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 70 m2. Renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa, severní orientace a východní orientace, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 AUTO).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Domremy, Saint Palais sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_146_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa, severní orientace a východní orientace, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 AUTO).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:35
Mapa stránek ...