Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Domremy'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Domremy, Saint Palais sur mer
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.146.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_146_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.678,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Malá terasa, severní orientace a východní orientace, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 AUTO).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Domremy', rok výstavby 1930, renovovaný v roce 2016. 150 m od centra Saint Palais sur Mer, klidná poloha v obytné čtvrti, 150 m od moře, 150 m plaz, nutno přejít silnici, severovýchodní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Gril, parkovací místo č. 1. Obchod 150 m, potraviny 200 m, supermarket 1.5 km, restaurace, bar 150 m, pekárna 300 m, půjčovna jízdních kol 100 m, nádraží 'Royan' 7 km, písečná pláž 'Bureau - Saint Palais sur Mer' 150 m, park 'Luna Park (Juillet - Ao?t)' 16 km, krytý bazén 7 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 5 km, jezero Saint Palais sur Mer 800 m. Sportovní přístav 5.7 km, golfové hřiště (18 jamek) 2.3 km, škola surfingu 700 m, škola plachtění 850 m, tenis 2 km, tenisová hala 2 km, minigolf 3.7 km, jízdárna 2.9 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 10 km, Hippodrome - La Palmyre 11 km, Fort Boyard - Fouras 59 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 46 km, Aéeroport La Rochelle - Ile de Ré 81 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 113 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 3 km. Objekt ref.: FR3206.145.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 04:02
Mapa stránek ...