Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Jeanne d'Arc' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Palais sur mer. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojová vila 134 m2 na 3 podlažích, jihozápadní orientace. Úplně renovovaná v roce 2016, velmi komfortní a moderní zařízení: salón s TV. Jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Velká terasa, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Jeanne d'Arc, Saint Palais sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_145_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 134 m2 na 3 podlažích, jihozápadní orientace. Úplně renovovaná v roce 2016, velmi komfortní a moderní zařízení: salón s TV. Jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Velká terasa, jižní orientace a západní orientace, zahrada 500 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:53
Mapa stránek ...