Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Nauzan'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Nauzan, Saint Palais sur mer
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer

Francie, Poitou-Charentes, Saint Palais sur mer
Číslo objektu: FR3206.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_140_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 26.088,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová vila 65 m2. Světlé, úplně renovovaná v roce 2015, velmi komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 18 m2 s 1x pohovka (120 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV. Kuchyně 11 m2 (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s TV. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Velká terasa 22 m2, jižní orientace a západní orientace, zahrada 200 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 AUTO). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Nauzan', rok výstavby 1950, renovovaný v roce 2015. V obci 800 m od centra Saint Palais sur Mer, živá, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici, jihozápadní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2 (oplocená). Terasa (22 m2). Obchod 800 m, potraviny 1 km, restaurace, bar 50 m, pekárna 1 km, autobusová zastávka 30 m, nádraží 'Royan' 6 km, písečná pláž 'Nauzan' 50 m, park 'Luna Park (Juillet - Ao?t)' 17 km, koupaliště 50 m, krytý bazén 6 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 4 km, jezero Vaux sur Mer 1 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště (18 jamek) 3 km, škola surfingu 100 m, škola plachtění 50 m, tenis, tenisová hala 800 m, jízdárna 4 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 11 km, Hippodrome - La Palmyre 12 km, Fort Boyard - Fouras 58 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 80 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 112 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 45 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Palais sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, rušné letovisko s 3'500 obyvatel, 10 km jižně od La Palmyre, 7 km severně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 4 km od obce. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Royan 7 km. Rajtování. Turistické cesty. Možnost veškerých druhů vodních sportů. Zábavný park s rybníkem ve městě. Turistické cesty borovým lesem. Početné možnosti návštěv památek v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2017 18:11
Mapa stránek ...