Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sakura' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Maixent l'Ecole. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a DVD. Herní místnost s stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm). Koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 4x lůžko (90 cm). WC zvlášť. Klimatizace. Velká terasa. Zahradní náb ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sakura, Saint Maixent l'Ecole

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3055_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a DVD. Herní místnost s stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm). Koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 4x lůžko (90 cm). WC zvlášť. Klimatizace. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen EN, FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:21
Mapa stránek ...