Ubytování ve Francii, Saint Maixent l'Ecole (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Sakura'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Sakura, Saint Maixent l'Ecole
★★★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Maixent l'Ecole

Francie, Poitou-Charentes, Saint Maixent l'Ecole
Číslo objektu: FR3055.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3055_101_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 27.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV-satelit a DVD. Herní místnost s stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm). Koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 4x lůžko (90 cm). WC zvlášť. Klimatizace. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen EN, FR.
Informace o domě (rezidenci)
St Georges de Noisne 10 km od Saint Maixent l'école: Pěkný, komfortní rodinný dům 'Sakura', obklopen poli. Osada, mimo obec, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha s trávníkem. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem a květinami, bazén (12 x 6 m, hloubka 125 - 190 cm, 19.05.-30.09.). Badminton, gril. V domě: biliár. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 2 km, supermarket 10 km, restaurace 10 km. Atrakce v blízkosti: Futuroscope 30 km, Golf de Mazi?res en Gatine 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Vhodné pro společenské akce. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 2 domy.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Maixent l'Ecole:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 6'437 obyvatel, 22 km od Niort. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Pamětihodnosti: kouzelná procházka po obci podél řeky Sevre Niotaise a v okolí klášterů a hradů. Golfové hřiště 27 jamek. Rybaření (s povolením). Zábavní park 'Futuroscope' 60 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:42
Mapa stránek ...