Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Cagouille' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Jean d'Angely. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x velký pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K d ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Cagouille, Saint Jean d'Angely

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3235_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x velký pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...