Ubytování ve Francii, Saint Jean d'Angely (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'La Cagouille'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Cagouille, Saint Jean d'Angely
★★★★

Francie, Poitou-Charentes, Saint Jean d'Angely

Francie, Poitou-Charentes, Saint Jean d'Angely
Číslo objektu: FR3235.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3235_100_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.291,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 250 m2 na 2 podlažích. Velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Boiler (200 l). V horním patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x velký pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
La Giraud 7 km od St Jean d'Angely: Velmi komfortní rodinný dům 'La Cagouille'. 1 km od centra Asnieres La Giraud. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, hloubka 105 - 200 cm, 14.05.-15.10.). Pergola, terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo (3 x) na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 6 km, restaurace 6 km. Golfové hřiště 20 km, jízdárna 20 km. Atrakce v blízkosti: Cognac 30 km, Rochefort 43 km, Saintes 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Jean d'Angely:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Významné město s 20'000 obyvatel, ve vnitrozemí regionu, 43 km východně od Angoul?me, 130 km jižně od Bordeaux. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, diskotéka, muzeum, krytý bazén.
informace pro letní ubytování
Tenis (5 km), golfové hřiště 5 km. Rajtování 7 km. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 17:01
Mapa stránek ...