Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pré Catelan' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Georges de Didonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 61 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jižní orientace a západní orientace s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 15 Bât Les Ormea ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pré Catelan, Saint Georges de Didonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3215_520_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 61 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, jižní orientace a západní orientace s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 15 Bât Les Ormeaux, výška 200 cm, šířka 230 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:20
Mapa stránek ...