Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jardins de l'Océan' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Georges de Didonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 170 - 70 cm se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Terasa 13 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jardins de l'Océan, Saint Georges de Didonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3215_400_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 170 - 70 cm se střešní okno s 2x lůžko (80 cm). Terasa 13 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:37
Mapa stránek ...