Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Orée des Bois' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Georges de Didonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 29 m2, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 25 m2, jižní orientace a západní orientace terasa 30 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Orée des Bois, Saint Georges de Didonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3215_230_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 29 m2, jihozápadní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 25 m2, jižní orientace a západní orientace terasa 30 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:28
Mapa stránek ...