Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Celée' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Georges de Didonne. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. 8-pokojová vila 190 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna 31 m2 s plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: salón. 3x pokoj, bez okna, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, dětská postýlk ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Celée, Saint Georges de Didonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3215_151_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojová vila 190 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna 31 m2 s plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, dvojumyvadlo. Ve spodním patře: salón. 3x pokoj, bez okna, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený, 2 Auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 13:28
Mapa stránek ...