Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Amélie' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 48 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Malá zahrada 34 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Amélie, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_560_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 48 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Malá zahrada 34 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:41
Mapa stránek ...