Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Angoul?me' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2. Salón s panoramatickým oknem s TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 50 m2, jižní orientace a východní orientace, zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Angoul?me, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_530_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Salón s panoramatickým oknem s TV. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 50 m2, jižní orientace a východní orientace, zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:00
Mapa stránek ...