Ubytování ve Francii, Royan (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Moulin des Gardes'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Moulin des Gardes, Royan
★★

Francie, Poitou-Charentes, Royan

Francie, Poitou-Charentes, Royan
Číslo objektu: FR3216.510.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_510_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.128,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 64 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Malá rezidence 'Moulin des Gardes', 3-podlažní, rok výstavby 1968. 700 m od centra Royan, 700 m od moře, 700 m plaz. V rekreačním zařízení: výtah. Parkovací místo. Obchod 600 m, potraviny 300 m, restaurace 600 m, nádraží 'Royan' 2 km, písečná pláž 'Chay' 700 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 20 km, krytý bazén 2 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 900 m. Sportovní přístav 1.2 km, golfové hřiště (18 jamek) 8 km, škola surfingu, škola plachtění 900 m, tenis 850 m, minigolf 1.2 km, jízdárna 9 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 15 km, Embarcad?re de Royan vers Le Verdon 1.2 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 48 km, Fort Boyard - Fouras 56 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 78 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 109 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Royan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:06
Mapa stránek ...