Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Hibiscus' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu, jižní orientace. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Hibiscus, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_480_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu, jižní orientace. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:33
Mapa stránek ...