Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Vigie' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 3. patře. Úplně renovovaný v roce 2014, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s posuvnými dveřmi s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Jídelna s posuvnými dveřmi. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. I ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Vigie, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_460_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 3. patře. Úplně renovovaný v roce 2014, velmi komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj s posuvnými dveřmi s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Jídelna s posuvnými dveřmi. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Jihozápadní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 34.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:11
Mapa stránek ...