Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Vigie' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 46 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, výška 192 cm, šířka 236 cm. Pračka/odstředivka. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Vigie, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_460_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 46 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž, výška 192 cm, šířka 236 cm. Pračka/odstředivka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 09:59
Mapa stránek ...