Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Autans' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Autans, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_213_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:40
Mapa stránek ...