Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Doumer' - Francie (Poitou-Charentes), Royan. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 58 m2. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s TV. Galerie s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Doumer, Royan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_108_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 58 m2. Úplně renovovaný: obývací pokoj/jídelna s TV. Galerie s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2018 04:09
Mapa stránek ...