Ubytování ve Francii, Royan (Poitou-Charentes) v apartmánu 'La Plage'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Plage, Royan
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Royan

Francie, Poitou-Charentes, Royan
Číslo objektu: FR3216.105.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_105_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.406,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 58 m2 v 2. patře. Světlé, úplně renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý dětský pokoj s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 7 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 30. WIFI k dispozici od 24.03.2018 do 15.10.2018.
Informace o domě (rezidenci)
Malá, pěkná rezidence 'La Plage', 3-podlažní. Ve čtvrti Pontaillac, 2 km od centra Royan, živá poloha v obytné čtvrti, 100 m od moře, 100 m plaz, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Obchod 100 m, supermarket 1.3 km, restaurace, pekárna, kavárna 100 m, půjčovna jízdních kol 150 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Royan' 3.5 km, písečná pláž 'Pontaillac' 100 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 19 km, krytý bazén 3.5 km, termální bazén 'THalassotherapie Thalazur Royan' 1.7 km, jezero Métairie - Royan 1.2 km. Sportovní přístav 2.3 km, golfové hřiště (18 jamek) 6 km, škola surfingu 100 m, škola plachtění 2.5 km, tenis 1.6 km, minigolf 500 m, jízdárna 7 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 13 km, Hippodrome - La Palmyre 14 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 47 km, Fort Boyard - Fouras 57 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 79 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 132 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě vaux sur Mer, 1 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Royan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.12.2017 07:36
Mapa stránek ...