Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grimaux' - Francie (Poitou-Charentes), Poitiers. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov byt 'A212', pro 6 osob, 55 m2 v 3. patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x skládací lůžko.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka.Koupelna/WC a sprcha/WC.Další zařízení. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grimaux, Poitiers

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3150_1_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'A212', pro 6 osob, 55 m2 v 3. patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x skládací lůžko.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka.Koupelna/WC a sprcha/WC.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:32
Mapa stránek ...