Ubytování ve Francii, Poitiers (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Grimaux'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Grimaux, Poitiers
★★

Francie, Poitou-Charentes, Poitiers

Francie, Poitou-Charentes, Poitiers
Číslo objektu: FR3150.1.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3150_1_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.830,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'A212', pro 6 osob, 55 m2 v 3. patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x skládací lůžko.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka.Koupelna/WC a sprcha/WC.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Jednoduchý, útulný rezidence 'Grimaux'.Zařízení domu: ústřední topení.Možnosti parkování: veřejné parkoviště. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru obce Poitiers.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, supermarket 2 km, restaurace 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Poitiers:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 126 m n.m.
Historické, staré, rušné město s 120'000 obyvatel, 26 km od Gençay, 22 km od Bonnes. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti. Pozoruhodný tematický park Futuroscope, 8 km.
informace pro letní ubytování
Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:41
Mapa stránek ...