Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'valérie' - Francie (Poitou-Charentes), La Rochelle. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu valérie, La Rochelle

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3201_106_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:36
Mapa stránek ...