Ubytování ve Francii, La Rochelle (Poitou-Charentes) v apartmánu 'valérie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu valérie, La Rochelle
★★

Francie, Poitou-Charentes, La Rochelle

Francie, Poitou-Charentes, La Rochelle
Číslo objektu: FR3201.106.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3201_106_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.589,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'valérie'. V obci, 100 m od moře, 100 m plaz, na ulici. Společné: zahrada 1'000 m2. V domě: ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 500 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, nádraží 2 km, písečná pláž 100 m. Golfové hřiště 7 km, tenis 1 km, jízdárna 5 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Rochelle:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velice navštěvované staré město letovisko s 80'000 obyvatel, 145 km od Nantes, 185 km od Bordeaux, 90 km od Royan. Veškeré služby v místě. Kasino, muzeum, kino. Ostrov 'Ile de Ré' dosažitelný mostem s mýtným. Turistická kancelář nabízí doprovody (informujte se).
informace pro letní ubytování
Pláž. Sportovní přístav. Plachtění. Tenis, squash, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:25
Mapa stránek ...