Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau de Talaris' - Francie (Poitou-Charentes), La Palmyre. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 25 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 110 - 240 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa 8 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau de Talaris, La Palmyre

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_350_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 25 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 110 - 240 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa 8 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:00
Mapa stránek ...