Ubytování ve Francii, La Palmyre (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Le Hameau de Talaris'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Hameau de Talaris, La Palmyre

Francie, Poitou-Charentes, La Palmyre

Francie, Poitou-Charentes, La Palmyre
Číslo objektu: FR3205.350.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_350_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.239,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 19 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 130 - 180 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Terasa 12 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 132. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Velká rezidence 'Le Hameau de Talaris'. 120 domy v rezidenci. 150 byty v rezidenci. Na kraji obce, 800 m od centra La Palmyre, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: bazén (15 x 7 m, hloubka 110 - 180 cm, 30.06.-15.09.). Parkovací místo. Obchod, potraviny, restaurace, pekárna, kavárna 800 m, nádraží 'Royan' 19 km, písečná pláž 'La Palmyre' 2 km, park 'Luna Park (Juillet - Ao?t)' 5 km, krytý bazén 19 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 19 km. Sportovní přístav 1.8 km, golfové hřiště (9 jamek) 3 km, škola surfingu 1.1 km, škola plachtění 2.1 km, minigolf 1.6 km, cyklistická stezka 100 m. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 1.5 km, Hippodrome - La Palmyre 900 m, Fort Boyard - Fouras 60 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oleron 36 km, Aéroport La Rochelle - Ilde de Ré 82 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 127 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 13 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Palmyre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 700 obyvatel, 15 km západně od Royan, 80 km jižně od La Rochelle, 27 km jižně od l'Ile d'Oléron. Veškeré služby v místě. Pamětihodnosti. Dlouhé písčité pláže, částečně nudistické. V blízkosti je maják Pointe de la Courbe.
informace pro letní ubytování
Sportovní přístav. Surfování. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park. Vodní sport. Vycházky lesem La Courbe a Les Combots. Zoo. Oblastní trhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:19
Mapa stránek ...