Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau de Talaris' - Francie (Poitou-Charentes), La Palmyre. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 30 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Terasa 15 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 131. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau de Talaris, La Palmyre

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_350_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 30 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Terasa 15 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 131.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:21
Mapa stránek ...