Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Charmilles' - Francie (Poitou-Charentes), La Palmyre. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa 45 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 165. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Charmilles, La Palmyre

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_200_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa 45 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 165. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:42
Mapa stránek ...