Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Charmilles' - Francie (Poitou-Charentes), La Palmyre. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 66. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Charmilles, La Palmyre

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_200_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 66. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:10
Mapa stránek ...