Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Bois d'Eleis' - Francie (Poitou-Charentes), La Palmyre. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový dům 18 m2, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 37. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Bois d'Eleis, La Palmyre

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 18 m2, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 37. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:02
Mapa stránek ...