Ubytování ve Francii, La Palmyre (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Bois d'Eleis'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Bois d'Eleis, La Palmyre

Francie, Poitou-Charentes, La Palmyre

Francie, Poitou-Charentes, La Palmyre
Číslo objektu: FR3205.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3205_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.546,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 18 m2, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup na terasu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 37. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační osada 'Bois d'Eleis'. Na kraji obce, 1 km od centra La Palmyre, 1.8 km od moře, 1.8 km plaz. Společné: bazén (7 x 13 m, 15.06.-15.09.). Parkovací místo. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, kavárna 1 km, nádraží 'Royan' 17 km, písečná pláž 'La Palmyre' 1.8 km, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 5 km, krytý bazén 17 km, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 16 km. Sportovní přístav 1.8 km, golfové hřiště (9 jamek) 2 km, škola surfingu 1.2 km, škola plachtění 2.2 km, minigolf 1.8 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 650 m, Hippodrome - La Palmyre 500 m, Fort Boyard - Fouras 60 km, Aeroport La Rochelle - Ile de Ré 82 km, Aeroport Bordeaux - Merignac 126 km, Centre aquatique Ileo - Ile d'Oleron 36 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Vaux sur Mer, 13 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, La Palmyre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko s 700 obyvatel, 15 km západně od Royan, 80 km jižně od La Rochelle, 27 km jižně od l'Ile d'Oléron. Veškeré služby v místě. Pamětihodnosti. Dlouhé písčité pláže, částečně nudistické. V blízkosti je maják Pointe de la Courbe.
informace pro letní ubytování
Sportovní přístav. Surfování. Tenis. Minigolf. Turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park. Vodní sport. Vycházky lesem La Courbe a Les Combots. Zoo. Oblastní trhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:57
Mapa stránek ...