Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les garennes' - Francie (Poitou-Charentes), Ile de Re. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), video a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíř ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les garennes, Ile de Re

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3200_104_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), video a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2017 22:08
Mapa stránek ...