Ubytování ve Francii, Ile de Re (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Les garennes'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les garennes, Ile de Re
★★

Francie, Poitou-Charentes, Ile de Re

Francie, Poitou-Charentes, Ile de Re
Číslo objektu: FR3200.104.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3200_104_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.189,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), video a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. Boiler (300 l). V horním patře: 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Ste Marie de Ré: Moderní rodinný dům 'Les garennes', rok výstavby 1991. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 200 m od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený), zahrada 500 m2 (oplocená). Cena za topení se platí na místě (22.10.-15.04.). Obchod 1 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 2 km oblázková pláž, skalnatá pláž 200 m. Golfové hřiště 5 km, tenis 3 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ile de Re:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Letovisko, 8 km západně od La Rochelle. Nízké domy s červenými střechami dodávají 10 ostrovním vesnicícm od Pointe de Sablanceaux až k Pointe des Baleines něco zvláštního. Ostrov je dosažitelný 3 km dlouhým mostem s placeným mýtným (tarify jsou různé podle sezóny od Euro 10,- do Euro 17,-).
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 40 km. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:03
Mapa stránek ...