Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau de La Grande Baie' - Francie (Poitou-Charentes), Ile d'Oléron. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. Salón s 1x pohovka a TV. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený malý pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). E-topení. Terasa, zahradní sezení 20 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau de La Grande Baie, Ile d'Oléron

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_360_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. Salón s 1x pohovka a TV. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený malý pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). E-topení. Terasa, zahradní sezení 20 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:26
Mapa stránek ...