Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Bardi?res' - Francie (Poitou-Charentes), Ile d'Oléron. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 90 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lehátka (6x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, dřevo (zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pe ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Bardi?res, Ile d'Oléron

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_302_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 90 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lehátka (6x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, dřevo (zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:41
Mapa stránek ...