Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bel Air' - Francie (Poitou-Charentes), Ile d'Oléron. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Terasa 20 m2, krytá, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bel Air, Ile d'Oléron

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Terasa 20 m2, krytá, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 21:34
Mapa stránek ...