Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Bel Air'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Bel Air, Ile d'Oléron
★★

Francie, Poitou-Charentes, Ile d'Oléron

Francie, Poitou-Charentes, Ile d'Oléron
Číslo objektu: FR3230.190.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_190_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová polovina dvojdomku 60 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Kancelář. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). E-topení. Terasa 20 m2, krytá, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 'Bel Air'. 4 domy v rezidenci. Mimo obec, 2 km od centra, 400 m od moře. Společné: pozemek, stromy, bazén (5 x 10 m, 01.06.-15.09.). Příjezd 50 m od objektu. Obchod 2 km, písečná pláž 'Gatseau' 3 km. Golfové hřiště 15 km. Atrakce v blízkosti: Royan 50 km, La Rochelle 70 km, Boyardville 20 km, Casino 2 km. Moře (koupání zakázáno, rybolov mozný, ptačí rezervace 400 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ile d'Oléron:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ostrov L'Ile d'Oleron 300 km dlouhý a 13 km široký je 2. největší ostrov Francie. Ostrov je autem dosažitelný 3 km viaduktem. V okolí doporučujeme navštívit: Fort Boyard, Cite de l'Huitre, Fort Louvois, Hermione v Rochefort sur Mer, akvárium v La Rochelle, zoo v La Palmyre, zahrady v Royan. Slavné mokřady se svými ptáky a přístav Port des Salines na ostrově Ile d'Oleron. Thalassoterapii mají v lázních v Saint Trojan. 9 jamkové golfové hřiště, Par 36, sklon 145 se nachází 8 km od Saint Pierre d'Oleron jižně od Boyardville. Rybářský přístav La Cotiniere. Přjďte a ochutnejte místní Marennes-Oléron ústřice. Známá, vhodná pro rodinou rekreaci obec, 40 km od Rochefort, 65 km od La Rochelle, 40 km od Royan. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Rybářský přístav La Cotini?re. Projížďky na lodi do Fort Boyard, Insel Aix, Insel Ré nebo La Rochelle. Pláž. Aquapark 'Iléo'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.
informace pro zimní ubytování
Pláž. Možnost rybaření v okolí. Rybářský přístav La Cotini?re. Přístaviště. 9-ti jamkové golfové hřiště se nachází v 8 km vzdáleném Saint-Pierre d'Oléron, směren na Boyardville. Turistické trasy a cyklotrasy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.11.2018 13:18
Mapa stránek ...