Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Brée' - Francie (Poitou-Charentes), Ile d'Oléron. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s digitální TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Terasa 10 m2, zahrada 150 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Brée, Ile d'Oléron

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_185_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s digitální TV a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Terasa 10 m2, zahrada 150 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 10:36
Mapa stránek ...