Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Bains' - Francie (Poitou-Charentes), Ile d'Oléron. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 62 m2. Obývací pokoj/jídelna 28 m2 s TV, rádio a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Bains, Ile d'Oléron

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3230_112_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 62 m2. Obývací pokoj/jídelna 28 m2 s TV, rádio a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 11:47
Mapa stránek ...