Ubytování ve Francii, Gemozac (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Le Manoir Des Touches'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Manoir Des Touches, Gemozac
★★★★

Francie, Poitou-Charentes, Gemozac

Francie, Poitou-Charentes, Gemozac
Číslo objektu: FR3236.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3236_100_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 35.931,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 400 m2. Velmi komfortní a vkusné zařízení: jídelna. Salón s TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: 2x velký pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. 1x velký pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (DSL/LAN, zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Villars en Pons 5 km od Gemozac: Velký, pěkný, komfortní panský dům 'Le Manoir Des Touches'. V obci 2 km od centra Villars en Pons, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 875 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (10 x 5 m, hloubka 100 - 160 cm, 01.05.-30.10.). Terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 6 km, restaurace 6 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 6 km. Atrakce v blízkosti: Cognac 28 km, Saintes 26 km, Angoul?me 70 km, La Rochelle 90 km, Bordeaux 94 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Gemozac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 2'527 obyvatel, 22 km jižně od Saintes, 11 km od Pons, 30 km od Royan. V obci: supermarket, obchody, pekařství, banka. Pozoruhodnosti Estuaire de la Gironde, Blaye et sa citadelle Vauban 64 km, ZOO de la Palmyre 45 km. Doprava letadlem: letiště Bordeaux Mérignac (BDX), 100 km.
informace pro letní ubytování
Památky: St Peterskirche ze 13. století, zvonice. Písečná pláž, 35 km od obce. Bazén. Půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:56
Mapa stránek ...