Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Moulin De Mois' - Francie (Poitou-Charentes), Civray. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: otevřený salón s otevřený krb. Velký obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), koupelna. Galerie s 2x lůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/WC. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvad ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Moulin De Mois, Civray

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3100_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: otevřený salón s otevřený krb. Velký obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), koupelna. Galerie s 2x lůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/WC. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, WC zvlášť, masážní sprcha Hammam (soukromý). Topení na naftu. Terasa 15 m2, terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na řeku. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z dvoulůžkového pokoje je přístupná galerie se 2 samostatnými lůžky. 2 pokoje s francouzskými lůžky dosažitelné garáží.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:49
Mapa stránek ...