Ubytování ve Francii, Civray (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'Moulin De Moix'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Moulin De Moix, Civray
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Civray

Francie, Poitou-Charentes, Civray
Číslo objektu: FR3100.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3100_100_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.928,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: otevřený salón s otevřený krb. Velký obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), koupelna. Galerie s 2x lůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x pokoj s 2x lůžko a koupelna/WC. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a umyvadlo. (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha, WC zvlášť, masážní sprcha Hammam (soukromý). Topení na naftu. Terasa 15 m2, terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na řeku. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Nevhodné pro malé děti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z dvoulůžkového pokoje je přístupná galerie se 2 samostatnými lůžky. 2 pokoje s francouzskými lůžky dosažitelné garáží.
Informace o domě (rezidenci)
Payroux 15 km od Civray: Větrný mlýn 'Moulin De Moix', obklopen stromy a loukami. Mimo obec, 2 km od centra, samostatně stojící, klidná poloha, 20 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 s trávníkem a stromy, bazén hranatý (5 x 9 m, hloubka 100 - 160 cm, 01.06.-30.09.) s vnitřními schůdky. Příkrý příjezd 200 m od objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 2 km, supermarket 8 km, restaurace 5 km. Jízdárna 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 4 děti. Rybaření povoleno (nutné povolení).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Civray:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 144 m n.m.
Malé město s 2'600 obyvatel, v centru regionu, 10 km od Charroux, 28 km od Gençay. Muzeum, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Turistické cesty. Půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:15
Mapa stránek ...