Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Petite Marguerite' - Francie (Poitou-Charentes), Brossac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový dům 52 m2. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV a mezinárodní TV kanály. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malá terasa 15 m2, terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Petite Marguerite, Brossac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3158_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 52 m2. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV a mezinárodní TV kanály. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malá terasa 15 m2, terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 22:00
Mapa stránek ...