Ubytování ve Francii, Brossac (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'La Petite Marguerite'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Petite Marguerite, Brossac
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Brossac

Francie, Poitou-Charentes, Brossac
Číslo objektu: FR3158.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3158_102_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 20.664,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 52 m2. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, TV a mezinárodní TV kanály. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malá terasa 15 m2, terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Malý rodinný dům 'La Petite Marguerite', renovovaný v roce 2015. Mimo obec, vyvýšená poloha, 1 km od jezera, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada, bazén (19 x 9 m, hloubka 150 - 150 cm, 01.05.-01.10.). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 10 km, potraviny 1 km, restaurace, pekárna 500 m, půjčovna jízdních kol 1 km, písečná pláž 1 km, 1 km. Minigolf 1 km, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Canoë, p?che, golf, Cognac 50 km, Saint-Emilion 60 km, Bordeaux 90 km, Blaye 65 km, Riberac 40 km. Známá jezera v okolí: Etang Vallier 1 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel vlastní psa. Objekt ref.: FR3158.101.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Brossac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná vesnice s 533 obyvatel, 54 km od Angoul?me, 92 km od Bergerac, 94 km od Bordeaux. Veškeré služby, Chalais, 12 km. V obci: restaurace, bar.
informace pro letní ubytování
Bazén. Turistické cesty. Dětské hřiště. Možnost koupání v 4 ha velkém rybníku s písečnou pláží v borovicovém lese. V blízkosti: půjčovna čtyřkolek a jízda na ponících. Hřiště na volejbal. Bazén je otevřen od 15.6.-15.09.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 10:50
Mapa stránek ...