Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'LA VIOLETTE' - Francie (Poitou-Charentes), Brossac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Topení dřevem, boiler (50 l). Malá terasa 15 m2, velká terasa 35 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Int ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě LA VIOLETTE, Brossac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3158_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), sprcha/WC. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Topení dřevem, boiler (50 l). Malá terasa 15 m2, velká terasa 35 m2, krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán. Nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Veterinární osvědčení vyžadováno pro domácí mazlíčky. Přístavba u hlavního domu se 2 samostatnými postelemi a sprchou/WC.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:21
Mapa stránek ...